Willa z widokami na morze w El Campello, 12 km na półn od Alicante

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Willa z widokami na morze w El Campello, 12 km na półn od Alicante
Cena:
350 000 EUR
Adres: Coveta Fuma
Miejscowość: El Campello
Powierzchnia: 256 m²
Sypialnie: 5
Łazienki: 4
Typ nieruchomości: Wille/domy
Odległość od morza: 800 m
Działka: 950 m²

Dodatkowe informacje

Costa Blanca
244 kilometry śródziemnomorskich plaż, zatoczek i klifów otacza wybrzeże Costa Blanca w regionie Alicante, w południowo-wschodniej Hiszpanii. Jego łagodny klimat, jakość życia, połączenia lotnicze z całą Europą oraz szeroki wachlarz możliwości wypoczynku i relaksu sprawiły, że Costa Blanca stało się jednym z najbardziej pożądanych celów turystycznych plażowiczów i miejscem zakupu domów wakacyjnych.

Tradycyjna, piętrowa willa, w bardzo dobrym stanie, gotowa do zamieszkania, zorientowana na południe, z  widokiem na morze, położona w cichym, popularnym osiedlu willowym Coveta Fuma w El Campello.


Na pierwszym piętrze znajduje się salon-jadalnia z kominkiem, otwarta kuchnia, łazienka, toaleta, dwie sypialnie  i duża weranda z widokiem na morze. Wyższe piętro składa się z trzech dwuosobowych sypialni i 2 łazienek.

Dwie z trzech sypialni mają wbudowane szafy oraz bezpośredni dostęp do tarasu skąd możemy się dostać na  taras dachowy z pięknymi widokami na morze.  Na zewnątrz znajduje się słoneczny basen, łatwy do utrzymania ogród oraz parking na dwa samochody. 


W wyposażeniu: dwufunkcyjna klimatyzacja (ciepło/zimno), system alarmowy, wanna z hydromasażem, zabudowa i częściowo sprzęt kuchenny.

Lokalizacja