Nowoczesny apartament przy plaży San Juan, Alicante

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Nowoczesny apartament przy plaży San Juan, Alicante
Nowość
Cena:
225 000 EUR
Miejscowość: Alicante plaże
Powierzchnia: 97 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty
Odległość od morza: 400 m
Piętro: 7

Dodatkowe informacje

Plaża San Juan

położona kilka kilometrów od Alicante w kierunku północnym z  siedmiokilometrową promenadą i  złotym piaskiem, łagodnie obmywanym przez fale.

Stanowi ona bardzo popularne, tętniące nocnym życiem centrum turystyczne z dużą ilością restauractji, centrów sportowych i stref nurkowania.

Na plaży znajdują sie brodziki dla dzieci , place zabaw i toalety.

Plaża San Juan zostala odznaczona Europejska Niebieską Flagą, świadectwem nieskazitelnie czystej wody oraz doskonalej infrastruktury.

Z lotniska Alicante dostaniemy się tam autobusem C5 do centrum i póżniej autobusami podmiejskimi nr 21 i 22 oraz tramwajem.

 

Apartament z panoramicznym widokiem, położony na 7 piętrze budynku tylko 400m od plaży. 
 

Apartament z widokiem na okolice na osiedlu zamkniętym z niesamowitym śródziemnomorskim ogrodem oraz basenem, boiskiem sportowy etc Kompleks ten znajduje się 400 metrów od pieknej plaży w San Juan Alicante.


Nieruchomość ta składa się z dwóch podwójnych sypialni, dwóch łazienek (jedna z prysznicem, druga z wanną), salonu, oddzielnej kuchni z przyległą pralnią/pomieszczeniem gospodarcze oraz tarasu 14m2.  Apartament jest wyposażony w klimatyzację centralną z funkcją ciepło/zimno oraz szafy wnękowe w każdej sypialni

W cenie wyposażenie oraz jedno miejsce garażowe, komórka gosp..

Lokalizacja