Bungalow parterowy w La Marina kilka minut spacerkiem od plaży

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Bungalow parterowy w La Marina kilka minut spacerkiem od plaży
Cena:
145 000 EUR
Adres: Playa
Miejscowość: La Marina
Powierzchnia: 70 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 1
Typ nieruchomości: Apartamenty, Bungalowy
Odległość od morza: 700 m
Piętro: 0
Działka: 25 m²

Dodatkowe informacje

La Marina

 to malutka miejscowośc na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii, liczy zaledwie 3000 mieszkanców.

Na północ od miasta z większych miejscowości wymienić nalezy Santa Pola i Alicante, a na południe, Guardamar i Torrevieja.

Okoliczny nadmorski krajobraz jest niewątpliwie super atrakcyjny dla turystów, a sezon kąpielowy rozpoczyna się wczesną wiosną i trwa aż po pożną jesień. Ale wyjątkowość tego obszaru to nie tylko jego klimat, ale również wielkie połacie plaży wraz ze spektakularnymi wydmami, gdzie sprzyjające warunki powodują występowanie wyjątkowych rodzajów flory i fauny.

Wioska posiada wiele sklepików, restauracji, barów, banków, publicznych basenów itp. a regularne połączenia autobusowe z północą i południem wzdłuż wybrzeża dodatkowo powiekszają atrakcyjność tej malutkiej miejscowości.

Piaszczysta plaża w La Marina rozciąga się niemal na długości 17 km od Santa Pola do Torrevieja.

Latem turyści mogą się znaleźć w hiszpańskim słońcu w temperaturze do 40 stopni lub też zamieszkać tu na stałe i korzystać z łagodnego klimatu. Temperatury zimą bardzo rzadko spadają poniżej 5 stopni, a zatrzymaniew się w tutaj w Boże Narodzenie to duża szansa na świętowanie w temperaturze 15-20 stopni. Wiosną średnie temperatury to 20-25 stopni, natomiast jesienią ciągle można chodzic w krótkim rękawku aż do końca października.

Wieczorem można smakować międzynarodowej kuchni, popijając szklanką Sangrii w takt hiszpańskiej muzyki lub cieszyć się wspaniałym zachodem słońca. Warto również odwiedzić liczne hiszpańskie winiarnie i delektowac sie różnymi gatunkami typowych dla tego obszaru winami.

W ciągu dnia oprócz plaży proponujemy różnorodne sporty. Mozna tu wypożyczyć rowery, zagrać w mini-gry w golfa, zapisać się na kurs nurkowania, przejść przez wydmy lub odwiedzić wiele małych sklepikow z pamiątkami. Nieopodal stąd można wybrać się na wycieczkę konną, wypożyczyć quady lub przelecieć sie balonem i podziwiać uroczą scenerię tego regionu.

Światowa Organizacja Zdrowia wyróżnila ten region i promuje jako leczniczy, zwła

Prawie nowy apartament w orientacji wschód, położony na parterze budynku na osiedlu  w La Marina del Pinet. 

Powierzchnię mieszkalną zajmują: 2 sypialnie, 2 łazienki, salon, otwarta oddzielna kuchnia, kuchnia i taras o pow 25m2

Na terenie osiedla znajdują się  basen, plac zabaw dla dzieci, ogród.

Mieszkanie obejmuje 2 miejsca parkingowe.

Osiedle znajduje się zaledwie kilka km. od miasta , charakteryzuje się dobrą infrastrukturą komunikacyjną i dostępem do wszystkich usług.

Cena netto.

Lokalizacja