Apartamenty z pięknymi widokami na morze w Campoamor

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Apartamenty z pięknymi widokami na morze w Campoamor
Cena:
246 000 EUR
Adres: Dehesa de Campoamor
Miejscowość: Orihuela Costa
Powierzchnia: 76 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty
Odległość od morza: 4500 m

Dodatkowe informacje

W wyposażeniu: preinstalacja klimatyzacji, instalacja elektryczna do 6,9 kW, szyby zespolone w ramach okiennych z PVC, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, szafy wnękowe na garderobę w sypialniach, wewnętrzna stolarka otworowa, kompletny osprzęt elektryczny, pomalowane na gotowo ściany, kompletne łazienki, zabudowa kuchenna ze zlewozmywakiem i armaturą, granitowe blaty kuchenne, oświetlenie kuchenne, ceramiczne podłogi, tv-sat i inne. 

Orientacja południowa

Nowe i nowoczesne apartamenty w budowie, położone na terenie zamkniętego i strzeżonego kompleksu, w bardzo dobrej lokalizacji, kilka km od  piaszczystej plaży oraz wszystkich niezbędnych usług .

Mieszczą 2-3 sypialnie, 2 łazienki, kuchnię z pomieszczeniem gospodarczym/pralnią oraz salon/jadalnię z bezpośrednim wyjściem na taras. Apartamenty typu penthouse posiadają dodatkowo wielki taras solarium na dachu natomiast parterowe ładne ogródki. Każdy apartament ma własny schowek i miesjce postojowe w garażu podziemnym.

Do dyspozycji rezydentów:  basen z otaczającymi je słonecznymi tarasami w tym specjalny basen dla dzieci, 2 jacuzzi, trawniki, plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, ślizgawkami oraz wewnętrzne w podziemnym garażu.