Apartament przy plaży San Juan, ładne widoki na morze

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Apartament przy plaży San Juan, ładne widoki na morze
Promocja
Cena:
178 000 EUR
154 000 EUR
Adres: Plaża San Juan
Miejscowość: Alicante plaże
Powierzchnia: 120 m²
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty, Mieszkania
Odległość od morza: 100 m

Dodatkowe informacje

Plaża San Juan położona kilka kilometrów od Alicante w kierunku północnym z  siedmiokilometrową promenadą i  złotym piaskiem, łagodnie obmywanym przez fale.

Stanowi ona bardzo popularne, tętniące nocnym życiem centrum turystyczne z dużą ilością restauractji, centrów sportowych i stref nurkowania.

Na plaży znajdują sie brodziki dla dzieci , place zabaw i toalety.

Plaża San Juan zostala odznaczona Europejska Niebieską Flagą, świadectwem nieskazitelnie czystej wody oraz doskonalej infrastruktury.

Z lotniska Alicante dostaniemy się tam autobusem C5 do centrum i póżniej autobusami podmiejskimi nr 21 i 22 oraz tramwajem.

 

Apartament de odnowy, zorientowany na wschód, w budynku z windą, położony tylko 100 m od plaży oraz w spacerowej odległości od sklepów, barów, restauracji, przystanku autobusowego, nadmorskiej promenady i innych usług.

Mieści 3 sypialnie, 2 łazienki, oddzielną, wyposażoną kuchnię, salon/jadalnię z bezpośrednim wyjściem na balkon  W wyposażeniu: zabudowa i sprzęt kuchenny, umeblowanie, szafy wnękowe na garderobę w sypialniach, ceramiczne podłogi.

Odległość do lotniska w Alicante ok. 5 km.

Bardzo dobry do stałego zamieszkania lub na wynajem.

Lokalizacja