Apartament na plaży Mutxavista Alicante, nowy kompleks z basenem

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Apartament na plaży Mutxavista Alicante, nowy kompleks z basenem
Cena:
142 000 EUR
Adres: Plaża Muchavista
Miejscowość: Alicante plaże
Powierzchnia: 65 m²
Sypialnie: 1
Łazienki: 1
Typ nieruchomości: Apartamenty
Odległość od morza: 500 m
Piętro: 4

Dodatkowe informacje

Plaża San Juan

położona kilka kilometrów od Alicante w kierunku północnym z  siedmiokilometrową promenadą i  złotym piaskiem, łagodnie obmywanym przez fale.

Stanowi ona bardzo popularne, tętniące nocnym życiem centrum turystyczne z dużą ilością restauractji, centrów sportowych i stref nurkowania.

Na plaży znajdują sie brodziki dla dzieci , place zabaw i toalety.

Plaża San Juan zostala odznaczona Europejska Niebieską Flagą, świadectwem nieskazitelnie czystej wody oraz doskonalej infrastruktury.

Z lotniska Alicante dostaniemy się tam autobusem C5 do centrum i póżniej autobusami podmiejskimi nr 21 i 22 oraz tramwajem.

Prawie nowy i nowoczesny apartament  położony na terenie zamkniętego kompleksu, w bardzo dobrej lokalizacji, tylko kilka minut pieszo od pięknej, wielokilometrowej i piaszczystej plaży oraz wszystkich niezbędnych usług w Alicante,  ok. 18km od lotniska w Alicante i ok. 9 km od centrum Alicante.


Mieści 1 sypialnię, 1 łazienkę,  kuchnię z pomieszczeniem gospodarczym/pralnią oraz salon/jadalnię z bezpośrednim wyjściem na taras. Apartament ma własny schowek oraz garaż.


Do dyspozycji rezydentów: 2 baseny z otaczającymi je słonecznymi tarasami w tym specjalny basen dla dzieci,  jacuzzi, gym, basen podgrzewany, trawniki, plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, ślizgawkami oraz parkingi zewnętrze i wewnętrzne w podziemnym garażu.


W wyposażeniu: klimatyzacja, instalacja elektryczna do 6,9 kW, szyby zespolone w ramach okiennych z PVC, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, szafa wnękowe na garderobę w sypialni, wewnętrzna stolarka otworowa, kompletny osprzęt elektryczny, pomalowane na gotowo ściany,  zabudowa kuchenna ze zlewozmywakiem i armaturą, granitowe blaty kuchenne, oświetlenie kuchenne, ceramiczne podłogi, tv-sat i inne. 

Lokalizacja