Wille blisko Benidormu

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Wille blisko Benidormu
Cena:
419 000 EUR
Miejscowość: Benidorm
Adres: Finestrat
Powierzchnia: 134 m²
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Wille/domy
Odległość od morza: 3000 m
Działka: 400 m²

Dodatkowe informacje

  • odległość od morza - do 3 km
  • widok na morze
  • klimatyzacja
  • dwupoziomowe
  • balkon/taras (56 m2)
  • parking
  • basen
  • ogródekOdległość do Benidormu ok. 3 km, do Parku Rozrywki Terra Mitica: 5 km, do pola golfowego 1 km, do lotniska w Alicante ok. 60 km.

Znakomite na wynajem, do stałego zamieszkania lub do spędzenia wakacji.

 Nowa, parterowa, nowoczesna i luksusowa wilia AQUA, położona na wywyższeniu terenu z widokiem na Benidorm, oddalone morze oraz wspaniałe wschody słońca, w osiedlu składającym się z 23 domów ustawionych w dwóch równoległych szeregach od północy na południe, w Finestrat k/Benidormu.

Wille budowane są z wysokiej klasy materiałów przy zastosowaniu najnowszych technologii budowlanych.

Dom mieści: przedpokój, 3 dwuosobowe sypialnie ( pow. 21,7 m2, 11,7 m2 i 11,7 m2) z których główna posiada własną łazienkę oraz wyjście na taras, kolejną wspólną łazienkę, wielki salon/jadalnię ( 38 m2) z otwartą kuchnią z wyspą oraz z bezpośrednim wyjściem na kryty taras (16 m2) oraz do basenu ( 28 m2) z otaczającym go słonecznym tarasem. Zewnętrzne schody prowadzą na dach do tarasu solarium (38,2 m2) z pięknymi widokami.

W wyposażeniu: antywłamaniowe, główne drzwi, barierki i poręcze ze stali nierdzewnej, przesuwne drzwi prowadzące z salonu na taras, szafy wnękowe na garderobę w sypialniach, ceramiczne podłogi, klimatyzacja w salonie, sypialniach i kuchni, szyby zespolone Climalit w aluminiowych ramach okiennych, zewnętrzne mury izolowane termicznie, sprzęt i meble łazienkowe, umeblowanie kuchenne z wyspą, automatycznie otwierana brama wjazdowa.

Na posesji basen z tarasem, ogród i miejsce parkingowe.

Lokalizacja