Villa pod klucz od developera w Dehesa de Campoamor

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Villa pod klucz od developera w Dehesa de Campoamor
Cena:
799 000 EUR
Miejscowość: Dehesa de Campoamor
Powierzchnia: 194 m²
Sypialnie: 3
Łazienki: 4
Typ nieruchomości: Wille/domy
Odległość od morza: 500 m
Działka: 500 m²

Dodatkowe informacje

W wyposażeniu: system pozyskiwania ciepła z powietrza poprzez pompę cieplną pozwalający na zaoszczędzenia 75% kosztów energii, zasilający ogrzewanie podłogowe w łazienkach (w opcji ogrzewanie podłogowe w całym domu), dwu funkcyjna klimatyzacja oraz podgrzewający wodę w elektryczny bojler o objętości 180 litrów. Ponadto są meble oraz sprzęt kuchenny firmy Siemens, szerokopasmowe łącze internetowe z wi-fi na całej posesji, system Domotic do zdalnego sterowania, za pośrednictwem tabletu, urządzeniami domowymi.


Nowe, luksusowe i nowoczesne wille położone na terenie kameralnego osiedla, w cichej lokalizacji, w Dehesas w Campoamor pomiędzy , z łatwym dojazdem do lotniska.

Osiedle położone jest
na wywyższeniu terenu dzięki czemu wszystkie domy posiadają widok na morze.

Najbliższe, piaszczyste plaże w La Zenia, Cabo Roig i Campoamor znajdują się w odległości 5 minut jazdy samochodem ( 1,5 km),  renomowane pola golfowe w 5 minut, także jest 5 minut jazdy od największego w rejonie centrum handlowo - usługowego La Zenia Boulevard. W spacerowej odległości znajdują się także: restauracje, bary, sklepy i supermarkety. 

Wille w zależności od życzenia klientów mogą mieć 2, 3 lub 4 sypialnie przy takie samej powierzchni całkowitej i tej samej cenie.


Parter jest tak zaprojektowany aby wnikało do wnętrza jak najwięcej naturalnego światła poprzez panoramiczne okna.
Otwarty salon/jadalnia z kuchnią posiadają bezpośrednie wyjście na zewnętrzny kryty taras z basenem.

Lokalizacja