Ostatnie dwa szeregowce pod klucz w Finestrat, widoki na morze

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Ostatnie dwa szeregowce pod klucz w Finestrat, widoki na morze
Cena:
220 000 EUR
Miejscowość: Finestrat
Powierzchnia: 102 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Bungalowy
Odległość od morza: 3000 m

Dodatkowe informacje

Osiedle położone jest w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy całorocznym kurortem wypoczynkowym Benidorm z jego pięknymi, piaszczystymi plażami i typowo hiszpańskim miastem Finestrat. W pobliżu znajdują się liczne udogodnienia - sklepy, szeroki wybór restauracji, pól golfowych, parków rozrywki itd.

Do lotniska w Alicante ok. 40 minut jazdy samochodem.

 Nowoczesne i nowe domy w zabudowie szeregowej, gotowe do zamieszkania, położone na obrzeżach Benidormu, w luksusowej dzielnicy Sierra Cortina.


Posiadają 2 lub 3 dwuosobowe sypialnie z 2 łazienkami, salon/jadalnię wychodzący na taras i ogród oraz w pełni wyposażoną nowoczesną kuchnię z urządzeniami elektrycznymi firmy Siemens.

W wyposażeniu min: porcelanowe posadzki, kompletna instalacja klimatyzacji na ciepło i zimno, nowoczesna stolarka otworowa oraz system alarmowy.

Na terenie tego zamkniętego kompleksu znajduje się duży wspólny basen, ogrody i parking a także klub sportowy oraz pole golfowe.

Osiedle składa się z  szeregowców z 2 i 3 sypialniami i ogrodami o powierzchni do 87 m². Domy podzielone są na oddzielone  bloki. Urbanizacja posiada widok na morze i góry oraz oferuje szeroki wachlarz możliwości uprawiania sportu i spędzania wolnego czasu.


Ceny netto to 220.000eur z 2 sypialniami i 249.900eur z 3 sypialniami . Byłby to dom o całkowitej powierzchni mieszkalnej 102m² rozmieszczonej na 2 piętrach, z 12,21 m2 zadaszonych tarasów, 2,5 m² odkrytych tarasów.

Lokalizacja