Od developera nowe i nowoczesne bliżniaki blisko Benidormu

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Od developera nowe i nowoczesne bliżniaki blisko Benidormu
Cena:
360 000 EUR
Adres: Sierra Cortina
Miejscowość: Finestrat
Powierzchnia: 142 m²
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Typ nieruchomości: Wille/domy, Bungalowy
Odległość od morza: 2900 m
Działka: 296 m²

Dodatkowe informacje

Bliźniacze Wille
 Oferujemy dom pełen komfortu, dom o krok od miejskiego zgiełku i morza. Dom otwarty, z przestronnymi i jasnymi pokojami, doskonałymi widokami i rozmieszczeniem, umożliwiającym pełne wykorzystanie najlepszych dostępnych warunków.  Został zaprojektowany zgodnie z aktualną koncepcją wysokiego
stylu, łączącego luksus, wyjątkowość i wygodę, w którym zintegrowano wykończenia i wnętrza najwyższej jakości. Jeśli zdecydujesz się na zakup willi w zabudowie bliźniaczej, masz aż 12 domów do wyboru: z 3 sypialniami, 3 łazienkami, z ogrodem i prywatnym basenem; w 4 różnych typach. Połączenie odpowiednio dobranych materiałów w salonie z jadalnią nadaje miejscu śródziemnomorski klimat i elegancję. Rozległe widoki na ogród i basen zapewniają kontrast świeżości. Cała stolarka zewnętrzna z aluminium wykorzystuje technologię TBB (eliminację mostka cieplnego) i bezpieczne szyby CLIMALIT, charakteryzuje się niską emisyjnością i zapewnia ochronę przed słońcem, przy jednoczesnym zwiększeniu izolacji termicznej w zakresie efektywności energetycznej.
Domy są wyposażone w kompletnie umeblowaną kuchnię z najwyższej jakości drewna i kutego żelaza. Blat kuchenny Silestone lub podobny, jest bardzo odporny na zarysowania i wysoką temperaturę. Kuchnia jest oddzielona od salonu z jadalnią wyspą kuchenną wyposażoną w szklano-ceramiczną płytę grzewczą i okap sufitowy.
We wszystkich sypialniach znajdują się szafy, wyposażone wewnątrz w system modułowy.
Dwie z trzech sypialni w domu, które znajdują się na najwyższym piętrze, mają widok na morze i zatokę Benidorm oraz wyjście na otwarte tarasy, z których można podziwiać przyjemne widoki i cieszyć się lekką, śródziemnomorską bryzą. Wszystkie wewnętrzne drzwi domu wykonane są z jednolitego panelu z drewna orzecha amerykańskiego, od podłogi aż po sufit, wraz z ukrytymi zawiasami. Dzięki geometrycznym kształtom i połączeniu wykończeń
z różnych materiałów, w trzech łazienkach domu dominuje design i elegancja, współgrając z przestrzeniami i
uwydatniając ich piękno, wszystko po to, abyś mógł cieszyć się każdą chwilą, także w najbardziej intymnych częściach swojego domu. Połączenie starannej estetyki kranów i wyjątkowy design toalety jest idealne.
Zaprojektowaliśmy zarówno domy wolnostojące, jak i bliźniacze, aby zapewnić wysoki stopień efektywności
energetycznej i izolacji termicznej. W tym celu, zostały one zbudowane przy użyciu materiałów izolacyjnych
najnowszej generacji, aby zatrzymać utratę ciepła zimą i jego przenikanie latem. Dzięki temu zoptymalizowano oszczędność energii na klimatyzacji i ogrzewaniu. Na zewnątrz, wszystkie wille mają piękny i przestronny ogród, który pozwoli Ci cieszyć się godnym pozazdroszczenia śródziemnomorskim stylem życia na świeżym powietrzu. W tym atrakcyjnym ogrodzie, wypełnionym lokalną roślinnością, w którym można cieszyć się dobrami śródziemnomorskiego klimatu, rosną palmy, drzewa oliwne i aromatyczne krzewy, takie jak lawenda. Możesz tam rozkoszować się przez cały rok trawnikiem zawsze perfekcyjnym, bezobsługowym, nie wymagającym marnowania wody, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości sztucznej trawy.
Costa Blanca
244 kilometry śródziemnomorskich plaż, zatoczek i klifów otacza wybrzeże Costa Blanca w regionie Alicante, w południowo-wschodniej Hiszpanii. Jego łagodny klimat, jakość życia, połączenia lotnicze z całą Europą oraz szeroki wachlarz możliwości wypoczynku i relaksu sprawiły, że Costa Blanca stało się jednym z najbardziej pożądanych celów turystycznych plażowiczów i miejscem zakupu domów wakacyjnych.
Benidorm
Ze wszystkich miast na Costa Blanca wyróżnia się Benidorm, jedna z najważniejszych i najbardziej
znanych miejscowości turystycznych w Hiszpanii i nad całym Morzem Śródziemnym, ze względu na plaże i życie nocne. Tylko 5 minut od Benidorm i 40 minut od lotniska Alicante-Elche, znajduje się nowy kompleks mieszkalny składający się z 23 willi (11 wolnostojących i 12 bliźniaczych), zlokalizowanych na terenie ekskluzywnej posiadłości Sierra Cortina w Finestrat (Alicante). Teren tego luksusowego kompleksu posiada prywatną całodobową ochronę, klub dla mieszkańców (z siłownią, spa, kortami do tenisa i do gry w padla), restaurację i kawiarnię. Ponadto, w pobliżu kompleksu znajdują dwa pola golfowe. Jedno z nich to 18-dołkowy Pitch and Putt, który jest idealny z zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych graczy.
Klimat
Jego unikalne otoczenie jest jednym z najbardziej uprzywilejowanych na wybrzeżu Costa Blanca w
Alicante, dzięki bliskości morza, lasów sosnowych i gór.
Można cieszyć się tutaj ponad 3000 godzinami słońca rocznie, ze średnią roczną temperaturą
około 19° C, dzięki wyjątkowemu mikroklimatowi. 

Lokalizacja