Nowoczesny ostatni blizniak pod klucz, umeblowany i wyposażony w Finestrat

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Nowoczesny ostatni blizniak pod klucz, umeblowany i wyposażony w Finestrat
Cena:
436 000 EUR
Adres: Sierra Cortina
Miejscowość: Finestrat
Powierzchnia: 130 m²
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Typ nieruchomości: Wille/domy
Odległość od morza: 5000 m
Działka: 362 m²

Dodatkowe informacje

W wyposażeniu min: podwójne szyby w aluminiowych ramach okiennych, izolacja termiczna i akustyczna, elektrycznie napędzane rolety okienne w sypialniach, antywłamaniowe główne drzwi, wbudowane szafy na garderobę w sypialniach, dolne i górne szafki kuchenne z kamiennymi blatami roboczymi, zlewozmywak ze stali nierdzewnej, osprzęt elektryczny, gniazdo ładowania samochodu elektrycznego, instalacja do tv-kablowej oraz internetu, zewnętrzne oświetlenie, urządzony ogród, stacja filtrowania i uzdatniania wody w basenie, zewnętrzny prysznic przy basenie, aerotermalna pompa ciepła do grzania wody użytkowej ( zbiornik 120 litrów), preinstalacja kanałowej klimatyzacji ( ciepło/zimno), zdalnie sterowana brama wjazdowa na posesję i wiele innych.

Nowoczesny, piętrowy blizniak z pięknymi widokami, położony w cichym osiedlu w Finestrat, tylko 4 km od morza i centrum Benidormu.

Na parterze znajduje się jasny salon ( 30m2) z dużymi oknami i bezpośrednim wyjściem na odkryty taras ( 43,60 m2), basen ( 13,75 m2) i ogród. Ponadto są tutaj otwarta jadalnia, kuchnia oraz toaleta.

 Wewnętrzne schody prowadzą na piętro mieszczące hol  oraz 3 dwuosobowe sypialnie , w czym jedna z  własną łazienką. 

Na posesji jest także parking, trawnik i ogród.

Lokalizacja