Nowoczesne luksusowe apartamenty pod klucz w Benitachell

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Nowoczesne luksusowe apartamenty pod klucz w Benitachell
Cena:
555 000 EUR
Adres: Cumbre del Sol
Miejscowość: Benitachell
Powierzchnia: 246 m²
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty
Odległość od morza: 700 m

Dodatkowe informacje

  • widok na morze
  • klimatyzacja
  • balkon/taras
  • parking
  • basen
  • osiedle zamknięte

Kompleks położony  w unikalnym rejonie Cumbre del Sol, na północnej Costa Blanca z pięknymi widokami na Morze Śródziemne, skalistymi, bardzo malowniczymi, nadmorskimi klifami, trasami do turystyki pieszej i rowerowej oraz malownicza plażą. Osiedle jest idealne spędzania wolnego czasu z rodziną korzystając ze wspólnej infrastruktury z kilkoma basenami, dużymi tarasami do opalania, klubem towarzyskim, placem zabaw dla dzieci. Można także skorzystać ze wszystkich usług, które znajdują się w centrum handlowym Residential Resort Cumbre del Sol, z supermarketem, fryzjerem, apteką, barami i restauracjami. W najbliższej okolicy są korty tenisowe i padel, międzynarodowa szkoła Lady Elizabeth Junior School, centrum jazdy konnej, plaża i zatoczki z barami na plaży, wysokiej klasy restauracje z gwiazdkami Michelin, kluby golfowe, kluby żeglarskie, wszystkie usługi niezbędne do codziennego życia przez cały rok. Odległość od plaży 2 km, od centrum handlowego 1 km, od Benitachell 6 km, od lotniska w Alicante 100 km oraz lotniska w Walencji 120 km.

Idelane apartamenty do spędzenia wakacji lub na wynajem. 

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy w trakcie budowy z widokiem na morze w Cumbre del Sol. 


Przykładowy apartament obejmuje: 2 sypialnie, 2 łazienki, otwartą kuchnię, salon, duży taras. W wyposażeniu: ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, automatyzacja domu, drewniana lub ceramiczna boazeria, drewniana podłoga na tarasie. 


Do dyspozycji lokatorów: zewnętrzny basen bez krawędzi, duży taras wypoczynkowy, wewnętrzny, podgrzewany basen, jacuzzi, sauna, łaźnia turecka.

Cena netto.

Lokalizacja