Nowoczesne i luksusowe wille w Dehesa Campoamor, 500m od plaży Orihuela Costa

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Nowoczesne i luksusowe wille w Dehesa Campoamor, 500m od plaży Orihuela Costa
Cena:
799 000 EUR
Adres: Dehesa de Campoamor
Miejscowość: Orihuela Costa
Powierzchnia: 197 m²
Sypialnie: 4
Łazienki: 4
Typ nieruchomości: Wille/domy
Odległość od morza: 500 m
Działka: 500 m²

Dodatkowe informacje

W miejscowości Dehesa de Campoamor znajduje się Villas Deluxe, inwestycja przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Kompleks ten, położony tuż obok plaż Aguamarina i Playa de la Glea, posiada w swoim otoczeniu wszystko, co niezbędne zarówno do codziennego życia jak i spędzenia wspaniałych wakacji przy plaży z błękitnym, spokojnym morzem.

Villas Deluxe jest kompleksem niezależnych, luksusowych willi położonych na działkach o powierzchni 500m2, z których każda posiada prywatny basen i ogród. Klienci mogą wybrać dla siebie willę, która najbardziej dopasuje się do ich potrzeb i dokonać zmian w projekcie według życzenia. Jest to możliwe dzięki grupie wykwalifikowanych przez nas architektów.
Osiedle nowych willi w Dehesa de Campoamor, położonych w Orihuela Costa. Budowane z użyciem najwyższej jakości materiałów. Zlokalizowane są niedaleko piaszczystej plaży , centrum handlowego Las Habaneras, usług, pól golfowych.

Villa Marta, gdzie powierzchnię mieszkalną  zajmuje: przestrzenny, jasny salon, kuchnia, 4 sypialnie z garderobianymi szafami wnękowymi, 3 łazienki,1 toaleta, taras. Najwyższy poziom zawiera taras (70m2) typu solarium z pięknym widokiem na morze i okolicę. 


W wyposażeniu podwójne szyby w oknach, telewizja satelitarna, system alarmowy, system inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi "Domotic", domofon, preinstalacja klimatyzacji (kanały), system paneli słonecznych, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, ceramiczne podłogi i inne.

Na terenie posesji znajduje się ogród, basen 32m2 i parking.

Powierzchnia domu: od 92m2 do 225 m2

Powierzchnie działki: 500 m2

Ceny netto: 569 000 - 844 000 euro

Oddanie w 20 m cy od podpisania kontraktu

Lokalizacja