Nowoczesne apartamenty przy plaży Cura, Torrevieja

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Nowoczesne apartamenty przy plaży Cura, Torrevieja
Cena:
159 900 EUR
Adres: Plaża Cura
Miejscowość: Torrevieja
Powierzchnia: 86 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty
Odległość od morza: 0 m
Piętro: 1
Działka: 11 m²

Dodatkowe informacje

Escandinavia to budynek znajdujący się w centrum miejscowości Torrevieja, tuż przy Plaży El Cura, jednej z najbardziej popularnych w tym mieście, nieopodal bulwaru nadmorskiego ciagnącego się kilometrami wzdłuż wybrzeża, na którym znajdują się bary, restauracje, przystanie jachtowe i najrozmaitsze usługi.

Mimo bliskości centrum okolica jest spokojna i posiada wszystko co niezbędne, by móc tu mieszkać przez cały rok wśród lokalnej społeczności.


Budynek ten jest podzielony na dwa bloki liczące łącznie 19 apartamentów z salonem i 2 lub 3 sypialniami. Apartamenty posiadają duże balkony, gdzie można cieszyć się słońcem i morską bryzą. Na dachu budynku znajduje się strefa wspólna dla obu bloków, z basenem i grillem.

Nowy kompleks apartamentów w pierwszej linii brzegowej w Torrevieja,

Mieszkania wyposażone są w panoramiczne okna z których rozpościera się widok na Morze Śródziemne, 

Ekskluzywna inwestycja oferuje 19 lokali. Każdy apartament składa się z 2 lub 3 sypialni, 2 łazienek, dużego salonu, otwartej kuchni i tarasu.


Apartamenty typu penthouse dysponują tarasami o pow. ok 13 m2 oraz tarasami dachowymi o pow. ok 22m2

Ceny od 159.900€ do 279.900€

Budynek posiada bezpośredni dostęp do promenady, która łączy dwie najpopularniejsze plaże w Torrevieja, Playa del Cura i Playa de los Locos. Ten centralnie położony obiekt zapewnia wszystkie udogodnienia, rozrywkę itp. w odległości spaceru.

Miasto Torrevieja ma wiele do zaoferowania dzięki swoim znakomitym marinom. Niedaleko znajduje się Eras de la sal, w którym odbywa się coroczny Międzynarodowy Konkurs Habaneras i polifonii. Ponadto w pobliżu znajduje się kilka pól golfowych w tym wielokrotnie nagradzany Las Colinas Golf & Country Club.

Cena netto.

Lokalizacja