Nowe apartamenty w Guardamar w atrakcyyjnej cenie

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Nowe apartamenty w Guardamar w atrakcyyjnej cenie
Cena:
110 000 EUR
Miejscowość: Guardamar de Segura
Powierzchnia: 90 m²
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty
Odległość od morza: 900 m

Dodatkowe informacje

 

Guardamar de Segura to malutka miejscowośc na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii, liczy zaledwie 3000 mieszkanców.

Okoliczny nadmorski krajobraz jest niewątpliwie super atrakcyjny dla turystów, a sezon kąpielowy rozpoczyna się wczesną wiosną i trwa aż po pożną jesień. Ale wyjątkowość tego obszaru to nie tylko jego klimat, ale również wielkie połacie plaży wraz ze spektakularnymi wydmami, gdzie sprzyjające warunki powodują występowanie wyjątkowych rodzajów flory i fauny.

Wioska posiada wiele sklepików, restauracji, barów, banków, publicznych basenów itp. a regularne połączenia autobusowe z północą i południem wzdłuż wybrzeża dodatkowo powiekszają atrakcyjność tej malutkiej miejscowości.

Piaszczysta plaża w Guardamar de Segura  rozciąga się niemal na długości 17 km od Santa Pola do Torrevieja.


Latem turyści mogą się znaleźć w hiszpańskim słońcu w temperaturze do 40 stopni lub też zamieszkać tu na stałe i korzystać z łagodnego klimatu. Temperatury zimą bardzo rzadko spadają poniżej 5 stopni, a zatrzymaniew się w tutaj w Boże Narodzenie to duża szansa na świętowanie w temperaturze 15-20 stopni. Wiosną średnie temperatury to 20-25 stopni, natomiast jesienią ciągle można chodzic w krótkim rękawku aż do końca października.


Wieczorem można smakować międzynarodowej kuchni, popijając szklanką Sangrii w takt hiszpańskiej muzyki lub cieszyć się wspaniałym zachodem słońca. Warto również odwiedzić liczne hiszpańskie winiarnie i delektowac sie różnymi gatunkami typowych dla tego obszaru winami.


W ciągu dnia oprócz plaży proponujemy różnorodne sporty. Mozna tu wypożyczyć rowery, zagrać w mini-gry w golfa, zapisać się na kurs nurkowania, przejść przez wydmy lub odwiedzić wiele małych sklepikow z pamiątkami. Nieopodal stąd można wybrać się na wycieczkę konną, wypożyczyć quady lub przelecieć sie balonem i podziwiać uroczą scenerię tego regionu.

Światowa Organizacja Zdrowia wyróżnila ten region i promuje jako leczniczy, zwłaszcza dla tych z zaburzeniem oddychania i problemami z sercem.Nowe apartamenty  położone w centrum miasta, w bardzo dobrej lokalizacji, tylko kilkanascie minut pieszo od pięknej, wielokilometrowej i piaszczystej plaży oraz wszystkich niezbędnych usług w Guardamar, ok. 25 km od lotniska w Alicante i ok. 30 km od centrum Alicante.

Mieszczą 3 sypialnie, 2 łazienki, kuchnię z pomieszczeniem gospodarczym/pralnią oraz salon/jadalnię z bezpośrednim wyjściem na taras.  Każdy apartament ma własny schowek.


W wyposażeniu: preinstalacja klimatyzacji, instalacja elektryczna do 6,9 kW, szyby zespolone w ramach okiennych z PVC, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, szafy wnękowe na garderobę w sypialniach, wewnętrzna stolarka otworowa, kompletny osprzęt elektryczny, pomalowane na gotowo ściany,  zabudowa kuchenna ze zlewozmywakiem i armaturą, granitowe blaty kuchenne, ceramiczne podłogi, tv-sat i inne. 


Ceny od 110000eur do 127.000eur

Lokalizacja