Ekskluzywne apartamenty w Torrevieja od dewelopera, sierpień 2019

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Ekskluzywne apartamenty w Torrevieja od dewelopera, sierpień 2019
Cena:
150 000 EUR
Miejscowość: Torrevieja
Adres: Playa del Cura
Powierzchnia: 107 m²
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty
Odległość od morza: 200 m

Nowe i nowoczesne apartamenty w budowie, położone na terenie zamkniętego kompleksu, w bardzo dobrej lokalizacji, tylko kilka minut pieszo od  piaszczystej plaży oraz wszystkich niezbędnych usług w Torrevieja, ok. 45 km od lotniska w Alicante
Mieszczą 2-3 sypialnie, 1-2 łazienki, kuchnię z pomieszczeniem gospodarczym/pralnią oraz salon/jadalnię z bezpośrednim wyjściem na taras. Apartamenty typu penthouse posiadają dodatkowo wielki taras solarium na dachu. Każdy apartament ma własny schowek.

Do dyspozycji rezydentów:  basen , w tym specjalny basen dla dzieci, 2 jacuzzi, plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, garaż.

W wyposażeniu: preinstalacja klimatyzacji, instalacja elektryczna do 6,9 kW, szyby zespolone w ramach okiennych z PVC, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, szafy wnękowe na garderobę w sypialniach, wewnętrzna stolarka otworowa, Ogzrewanie podłogowe w łazienkach, pomalowane na gotowo ściany, kompletne łazienki, zabudowa kuchenna ze zlewozmywakiem i armaturą, granitowe blaty kuchenne, oświetlenie kuchenne, aerotermia, ceramiczne podłogi, tv-sat i inne. 

Termin oddania do użytku: sierpień 2019.

 

Lokalizacja