Ekskluzywne apartamenty od dewelopera w Benissa

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Ekskluzywne apartamenty od dewelopera w Benissa
Cena:
420 000 EUR
Adres: Cumbres del Sol
Powierzchnia: 247 m²
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty, Komercyjne
Odległość od morza: 700 m
Piętro: 0
Działka: 32 m²

Dodatkowe informacje

Nowe, luksusowe i eleganckie apartamenty w zaawansowanym etapie budowy, położone w unikalnej okolicy Cumbre del Sol, tuż nad samym morzem, z pięknym, panoramicznym widokiem na morze i góry.

 

Promocja luksusowych apartamentów w trakcie budowy z panoramicznymi widokami na morze oraz wyspę Ibiza. W pierwszym bloku A znajduje się łącznie 30 apartamentów na 6 poziomach, po 6 apartamentów na piętrze rozmieszczonych na 5 piętrach oraz parterem na którym znajduje się Spa/ Wellness. Całkowita powierzchnia apartamentów od 228 m2 do 272 m2.
W strefie Spa/ Wellness znajdzie się kryty podgrzewany basen, jaccuzzi, łaźnia turecka, siłownia oraz sauna z której znajdował się będzie dostęp do dużego zewnętrznego tarasu z zewnętrznym basenem o długości 17 metrów.
Rozpoczęto również budowę kolejnego 2-giego bloku B Blue Infinity. Łącznie budynek bedzie sie składał z 27 apartamentów, wszystkie z 3 sypialniami, z 2 i/lub 3 łazienkami, krytym miejscem parkingkowym oraz pomieszczeniem gospodarczym w cenie.  Okres realizacji: lato 2019 r.        

Wyposażone są w ogrzewanie podłogowe, dwufunkcyjną klimatyzację, domową automatykę, drewniane lub ceramiczne podłogi, nowoczesne, luksusowe, kuchenne umeblowanie i sprzęt AGD.

W zamkniętym kompleksie, do dyspozycji rezydentów są: przelewowy basen zewnętrzny z wielkim tarasem, basen wewnętrzny z podgrzewaną wodą, jacuzzi oraz sauna.

Do każdego apartamentu należy 1 miejsce parkingowe.

Cena netto od 420 000 do 620 000 euro.

W pobliżu supermarket, restauracje, bary i plaża.

Lokalizacja