Dwa ostatnie szeregowce pod klucz w Finestrat,widoki na morze

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Dwa ostatnie szeregowce pod klucz w Finestrat,widoki na morze
Cena:
195 000 EUR
Adres: Finestrat
Miejscowość: Finestrat
Powierzchnia: 107 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 3
Typ nieruchomości: Bungalowy
Odległość od morza: 3000 m

Dodatkowe informacje

Osiedle położone jest w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy całorocznym kurortem wypoczynkowym Benidorm z jego pięknymi, piaszczystymi plażami i typowo hiszpańskim miastem Finestrat. W pobliżu znajdują się liczne udogodnienia - sklepy, szeroki wybór restauracji, pól golfowych, parków rozrywki itd.

Do lotniska w Alicante ok. 40 minut jazdy samochodem.

 Nowoczesne i nowe domy w zabudowie szeregowej, gotowe do zamieszkania, położone na obrzeżach Benidormu, w luksusowej dzielnicy Sierra Cortina.


Posiadają 2 dwuosobowe sypialnie z własnymi łazienkami, salon/jadalnię wychodzący na taras  oraz w pełni wyposażoną nowoczesną kuchnię z urządzeniami elektrycznymi firmy Siemens.

W wyposażeniu min: marmurowe posadzki, kompletna instalacja klimatyzacji na ciepło i zimno, nowoczesna stolarka otworowa oraz system alarmowy.


Na terenie tego zamkniętego  kompleksu znajduje się duży wspólny basen, ogrody i parking a także klub sportowy oraz pole golfowe.


Osiedle składa się z  szeregowców z 2 sypialniami i 3 łazienkami.  Urbanizacja posiada widok na morze i góry oraz oferuje szeroki wachlarz możliwości uprawiania sportu i spędzania wolnego czasu.


 Dom o całkowitej powierzchni mieszkalnej 107,42m² rozmieszczonej na 2 piętrach  z 5,89 m2 zadaszonych tarasów, 18,77 m² odkrytych tarasów.

Lokalizacja