Bungalowy od developera 20 min z lotniska i 12k od Alicante

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Bungalowy od developera 20 min z lotniska i 12k od Alicante
Cena:
89 900 EUR
Adres: 03110 Valle del Sol - Rio Park
Miejscowość: Mutxamel
Powierzchnia: 65 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 1
Typ nieruchomości: Apartamenty, Bungalowy
Odległość od morza: 12000 m

Nowe i nowoczesne apartamenty w budowie, położone na terenie zamkniętego , w dobrej lokalizacji, tylko kilkanaście minut jazdy od pięknej, wielokilometrowej i piaszczystej plaży San JUan w Alicante oraz wszystkich niezbędnych usług, ok. 15 km od lotniska w Alicante i ok. 12 km od centrum Alicante.

Mieszczą 2 sypialnie, 1 łazienkę, kuchnię z pomieszczeniem gospodarczym/pralnią oraz salon/jadalnię z bezpośrednim wyjściem na taras. Apartamenty typu penthouse posiadają dodatkowo wielki taras solarium na dachu. Każdy apartament ma własny schowek.

Do dyspozycji rezydentów: 2 baseny z otaczającymi je słonecznymi tarasami w tym specjalny basen dla dzieci,  trawniki, plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, ślizgawkami oraz parkingi zewnętrze i wewnętrzne w podziemnym garażu.

W wyposażeniu: preinstalacja klimatyzacji, instalacja elektryczna do 6,9 kW, szyby zespolone w ramach okiennych, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, szafy wnękowe na garderobę w sypialniach, wewnętrzna stolarka otworowa, pomalowane na gotowo ściany, zabudowa kuchenna ze zlewozmywakiem i armaturą, blaty kuchenne,  ceramiczne podłogi, tv-sat i inne. 

Termin oddania do użytku: październik 2020.


Ceny od  89.900€

Lokalizacja