Apartment w Los Alcazares, Costa Blanca Płd

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Apartment w Los Alcazares, Costa Blanca Płd
Cena:
159 000 EUR
Miejscowość: Los Alcázares
Powierzchnia: 79 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty
Odległość od morza: 1000 m
Piętro: 1

Dodatkowe informacje

W wyposażeniu: preinstalacja klimatyzacji, instalacja elektryczna do 6,9 kW, szyby zespolone w ramach okiennych z PVC, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, szafy wnękowe na garderobę w sypialniach, wewnętrzna stolarka otworowa, kompletny osprzęt elektryczny, pomalowane na gotowo ściany, kompletne łazienki, zabudowa kuchenna ze zlewozmywakiem i armaturą, granitowe blaty kuchenne, oświetlenie kuchenne, ceramiczne podłogi, tv-sat i inne.

Nowy i nowoczesny apartament, położony na terenie zamkniętego i strzeżonego kompleksu, w bardzo dobrej lokalizacji, tylko kilka minut pieszo od pięknej, wielokilometrowej i piaszczystej plaży oraz wszystkich niezbędnych usług w Los Alc'azares.


Mieści 2 sypialnie, 2 łazienki, kuchnię z pomieszczeniem gospodarczym/pralnią oraz salon/jadalnię z bezpośrednim wyjściem na taras. Apartament ma własny schowek.


Do dyspozycji rezydentów: 2 baseny z otaczającymi je słonecznymi tarasami w tym specjalny basen dla dzieci,  trawniki, plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, ślizgawkami oraz parkingi zewnętrze i wewnętrzne w podziemnym garażu.





Lokalizacja