Apartamenty POD KLUCZ w Villamartin

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Apartamenty POD KLUCZ w Villamartin
Cena:
179 000 EUR
Miejscowość: Orihuela Costa
Adres: Villamartin
Powierzchnia: 73 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty, Mieszkania
Odległość od morza: 4000 m

Dodatkowe informacje

W wyposażeniu: preinstalacja klimatyzacji, szyby zespolone w ramach okiennych z PVC, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, szafy wnękowe na garderobę w sypialniach, wewnętrzna stolarka otworowa,  pomalowane na gotowo ściany, kompletne łazienki, zabudowa kuchenna ze zlewozmywakiem i armaturą, granitowe blaty kuchenne, podgrzewanie podłogowe w łazinkach, elektryczne rolety, ceramiczne podłogi, tv-sat i inne. 

Szafy garderobiane z wyposażeniem 
✔ Pomieszczenie magazynowe
✔  Łazienki en suite  
✔ Podwójne przeszklenie 
✔ Ogrodzony kompleks

Apartamenty z 2 lub 3 sypialniami w Villamartin - Orihuela Costa - Costa Blanca z pięknym widokiem na  wybrzeże i Morze Śródziemne. 


Kompleks składa się z  komfortowych apartamentów z 2 i 3 sypialniami 


Szczególnie polecamy apartamenty typu penthouse. Wszystkie są rozmieszczone na jednym piętrze każdy dysponuje  przestronnym tarasem dachowym  natomiast apartamenty parterowe dysponują prywatnym ogrodem.

Projekt jest bardzo nowoczesny. Nieruchomości oddawane są w standardzie "pod klucz" wyposażone są między innymi w panoramiczne okna, przestronne tarasy, w cenie zawiera się miejsce na parkingu podziemnym i powierzchnia magazynowa. Na terenie osiedla mieszkańcy mają do dyspozycji ogród, basen komunalny i jacuzzi.

Apartamenty zlokalizowane są w urbanizacji Villamartin, w pobliżu 4 wspaniałych pól golfowych, w tym wielokrotnie nagradzanego klubu golfowego i pola golfowego Las Colinas. W sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe La Fuente znajdziemy tutaj wszelkie usługi takie jak bary, restauracje, supermarkety, banki itp.

Cena Netto

 

 

Lokalizacja