APARTAMENTY OD DEWELOPERA TYPU BUNGALOW W BENITAXELL

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

APARTAMENTY OD DEWELOPERA TYPU BUNGALOW W BENITAXELL
Cena:
152 460 EUR
Adres: Cumbre del Sol
Miejscowość: Benissa
Powierzchnia: 85 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 1
Odległość od morza: 900 m
Piętro: 1

Dodatkowe informacje

Apartament wyposażony będzie w pre-instalację klimatyzacji, aluminiowe okna z podwójnymi szybami i roletami, antywłamaniowe drzwi wejściowe, szafy w stałej zabudowie.

Cena obejmuje roczne ubezpieczenie nieruchomości i 10 letnią gwarancję na wykonawstwo robót budowlanych i wykończeniowych.

Do dyspozycji prywatny ogród dla apartamentów na parterze, ogólnodostępny kompleks rekreacyjno – wypoczynkowy z ogrodem, dwoma dużymi basenami, przestronnymi tarasami, placem zabaw dla dzieci, klubem, parkingiem.

W ofercie dostępne apartamenty z dwiema sypialniami i z jedną lub z dwoma łazienkami, o powierzchni od 85,10 m² do 105,20 m², na piętrze lub na parterze z ogrodem w cenie od 150.280 €

 

Apartamenty w kompleksie mieszkaniowym w dwupiętrowej zabudowie bliźniaczej w Cumbre del Sol. Położone pomiędzy Javea i Moraira, z widokiem na morze i góry w apartamentach na piętrze.

Powierzchnię mieszkalną zajmują dwie sypialnie, jedna łazienka, salon z wyjściem na taras, jadalnia, oddzielna, wyposażona i umeblowana kuchnia z granitowymi blatami..

 

- Supermarkety: wewnątrz urbanizacji Cumbre del Sol supermarket otwarty przez 365 dni w roku (łącznie z niedzielami) oraz przy obu dojazdach do urbanizacji (Mercadona, Mas y Mas i Pepe La Sal).

- Apteki oraz centrum medyczne: wewnątrz urbanizacji znajduje się apteka oraz lekarz a w drodze do Moraira znajduje się centrum medyczne o różnych specjalizacjach (Clinica Asistel), poza tym w oddalonej od urbanizacji o zaledwie kilka minut samochodem miejscowości Teulada znajduje się szpital IMED.

- Bary, puby, restauracje, sklepy: zarówno w urbanizacji Cumbre del Sol jak również w Javea i Moraira.

- Plaże, zatoki, szlaki turystyczne wewnątrz urbanizacji Cumbre del Sol (Playa del Morraig wybrana jako jedna z 12 najpiękniejszych plaży w Hiszpanii według gazety El País, poza tym niedawny reportaż w programie telewizyjnym Espańa Directo, zmieniający się w Trending Topic).

- Korty tenisowe oraz korty do gry w padel, siłownia oraz centrum sportowe wewnątrz urbanizacji Cumbre del Sol.

- Międzynarodowa prywatna szkoła "The Lady Elizabeth Junior School" wewnątrz urbanizacji Cumbre del Sol, a już niebawem kolejna prywatna szkoła znajdująca się w tuż obok.

- Resorty golfowe oraz kluby jachtowe, pełna oferta oddalona o mniej niż 7 km (klub golfowy w Javea, klub jachtowy w Moraira).

- Stadnina konna Cańada del Sol, położona w urbanizacji Cumbre del Sol, oferująca nauki jazdy konnej oraz wycieczki jeździecke w rezerwacie Granadella, jak również restauracja znajdująca się w samym centrum stadniny konnej.

- Monitoring w całej urbanizacji.Lokalizacja