O nas

Właśnie dla tych z Państwa, którzy poszukują tutaj swojego domu, czy to na wakacje, czy też na stałe, służy Casayplaya.


Firma została założona 13 lat temu. Funkcjonujemy jako niewielka agencja nieruchomości świadcząca usługi na Białym Wybrzeżu i ze specyficznym dla małych firm poczuciem rodzinnej, przyjaznej atmosfery i stosunku do klienta.

Decyzja skierowania się do klienta polskiego zapadła w dobrym momencie – w chwili, kiedy nieruchomości w Hiszpanii, ze względu na sytuację gospodarczą w kraju, stały się dostępne w bardzo niskich cenach, a tym samym opłacalność ich zakupu znacznie wzrosła. Jesteśmy firmą o wypracowanej reputacji na lokalnym rynku .

Casayplaya gwarantuje dostęp do szerokiej oferty nieruchomości do nabycia na Costa Blanca Północnej oraz doskonałą znajomość lokalnego rynku. Nasze ulubione miejsca to San Juan Plaża, El Campello, Alikante, Arenales del Sol, Santa Pola czy Benidorm, gdzie życie toczy się w wakacyjnym rytmie.

Nie znaczy to, że nie możemy zaoferować pięknych posesji, posiadłości w górach oddalonych od wybrzeża Alikante w tak malowniczych miasteczkach jak Alcoy, Busot, Muro de Alcoy czy Concentaina lub też Jijona, która słynie w Hiszpanii z produkcji rarytasów świątecznych czyli słynnych turrones.

Specjalizujemy się w spełnianiu oczekiwań najbardziej wymagajacych.. Znajdziemy dom, rezydencję lub działkę za atrakcyjną cenę.

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Proces kupna/sprzedaży prowadzimy od początku do końca bez zlecania usługi legalizacji osobom trzecim.

Casayplaya to profesjonalna obsługa w językach: polskim, hiszpańskim, angielskim i francuskim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.