Nieruchomości w Hiszpanii zajęte przez bank

Filtruj nieruchomości

Cena

Kod

Oferujemy szeroki wybór nieruchomości położonych w różnych miastach na terenie Hiszpanii. Pomagamy klientom w znalezieniu idealnego lokalu w odpowiedniej dla nich okolicy. Do wyboru mają oni budynki zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.

Dostępne w ofercie domy to wspaniała inwestycja, kupując taki dom można zamieszkać w nim na stałe, ale także przyjeżdżać na wakacje w dowolnej chwili. Co więcej klienci mają do wyboru wiele domów, a także mieszkać o różnym metrażu.

Wśród naszych nieruchomości znajdują się również wille w Hiszpanii, które najczęściej są dużo większa od normalnych budynków. Co więcej położone są w odległości 100- 200 metrów od morza, dzięki czemu plaża jest w zasięgu ręki. Te obiekty posiadają również podwyższony standard i zostały urządzone w nowoczesnym stylu.

Sprawdź dostępne na naszej stronie oferty jeszcze dziś i znajdź najlepszą dla siebie. Nie zwlekaj zamieszkaj w Hiszpanii i ciesz się słońcem oraz malowniczą okolicą.

Nieruchomości w Hiszpanii zajęte przez bank

Mimo że strefa Schengen stoi przed Polakami otworem już od 2007 roku, nie zmieniło to w jakimś szczególnym stopniu przyzwyczajeń rodaków ani co do miejsca zamieszkania, ani zatrudnienia. Dopiero zmiany sposobów wykonywania pracy pozwoliły spojrzeć na tę sprawę z innego punktu widzenia. Obecnie coraz więcej osób pracujących zdalnie zdaje sobie sprawę, iż kwestia zamieszkania ma niewielki wpływ na wykonywane obowiązki. Nie bez znaczenia jest przy tym fakt, że nie wszyscy jednakowo dobrze znoszą warunki klimatyczne panujące w naszym kraju.

Odrobina egzotyki


Hiszpania w oczach wielu w dalszym ciągu odbierana jest jako daleka, nieznana kraina. W rzeczywistości znajduje się znacznie bliżej, choćby dzięki tanim połączeniom lotniczym umożliwiającym częsty kontakt z krajem. Biorąc pod uwagę kilkunastogodzinną podróż z Zakopanego do Szczecina, trzy i pół godziny lotu do Madrytu wydaje się spacerem. Ostatnią sprawą, jest brak dostatecznej wiedzy na temat kosztów związanych z zakupem odpowiedniego mieszkania oraz formalności, które przy braku dostatecznej znajomości języka wydają się barierą nie do pokonania. Nic bardziej mylnego! W takiej sytuacji można liczyć na pełny profesjonalizm personelu naszego biura, w którego kręgu zainteresowania są między innymi nieruchomości w Hiszpanii zajęte przez bank.

Pogoda nie tylko dla bogaczy


Rozważając możliwość stałego bądź też tylko okresowego zamieszkania w tym pięknym kraju trzeba zdać sobie sprawę, że od kilku lat sytuacja gospodarcza Hiszpanii wręcz sprzyja nabywaniu mieszkań z uwagi na ich obniżoną wartość. Dodatkowo przy lokalach przejmowanych przez bank, można liczyć na cenę stanowiącą do 40 procent wartości mieszkania. Banki z natury rzeczy nie zajmują się szeroko rozumianym obrotem nieruchomościami, stąd w ich interesie leży jak najszybsza sprzedaż zajętego lokalu. Oczywiście wszelkie formalności, remonty czy też późniejszy nadzór nad zakupioną rezydencją można bez obawy powierzyć nam. Podobnie jest z odpowiednią lokalizacją. Nasze biuro mające długoletnie doświadczenie na tym rynku jest z pewnością odpowiednim przewodnikiem w tej kwestii.

Warto sięgnąć po większą ilość informacji, nawet jeśli dopiero rozważasz ewentualność zamieszkania w pięknej i słonecznej Hiszpanii. Wystarczy bezpłatnie skorzystać z formularza kontaktowego, gdzie delegowani fachowcy czekają na pytania.