Luksusowe nieruchomości w Hiszpanii

Filtruj nieruchomości

Rynek

Miejscowość

Typ nieruchomości

Odległość od morza

Sypialnie

Cena

Kod

Słoneczna i piękna Hiszpania rokrocznie przyciąga wielu turystów swoim urokiem. Posiadanie w tym miejscu Europy, a szczególnie we wschodniej części Półwyspu Iberyjskiego, luksusowej willi na wakacyjne wyjazdy to marzenie wielu Polaków, które z przyjemnością pomożemy Ci zrealizować. Specjalizujemy się w sprzedaży ekskluzywnych nieruchomości w rejonie Alicante, które położone jest nad samym Morzem Śródziemnym. Posiadamy sprawdzone i wiarygodne oferty domów.

Rodzaje dostępnych nieruchomości

Sprzedaż ekskluzywnych domów w Hiszpanii obejmuje:
  • wolnostojące wille,
  • bungalowy,
  • apartamenty,
  • penthouse’y,
  • studia.
Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszymi propozycjami obejmującymi wille w Hiszpanii na sprzedaż, wśród których znajdą Państwo oferty zróżnicowane pod względem:
  • lokalizacji,
  • odległości od morza,
  • ceny,
  • liczby sypialni,
  • pochodzenia z rynku pierwotnego lub wtórnego.

Ponadto, mogą Państwo liczyć, że proponowane ekskluzywne nieruchomości w Hiszpanii zadowolą oczekiwania pod względem luksusowego wyposażenia.
Alicante to w języku arabskim źródło światła. Nie bez powodu nazwano tak portowe miasto w hiszpańskiej Walencji - turyści przybywają tu tłumnie, a intensywne życie towarzyskie toczy się niemal przez całą dobę. Alicante to jedna z największych atrakcji Costa Blanca. Z kolei jedną z największych atrakcji Alicante pozostaje Castillo de Santa Barbara - Zamek świętej Barbary - usytuowany na górze Monte Benacantil. Widać stąd przepiękną panoramę całego miasta i okolic wraz ze wszystkimi, a jakże, źródłami światła - na wodzie i na lądzie. Wrażenie, zwłaszcza po zmroku, jest naprawdę niesamowite. 

Zyskać status stałego mieszkańca


Wielu turystów pozostaje pod urokiem Alicante i w skrytości ducha marzy o tym, żeby pozbyć się statusu przybysza i zyskać status stałego mieszańca. Równie wielu podejmuje decyzję o zakupie domu lub mieszkania wakacyjnego - żeby przyjeżdżać na urlop jak do siebie. Luksusowe nieruchomości w Hiszpanii cieszą się niesłabnącą popularnością, zwłaszcza że ze względu na sytuację gospodarczą w kraju, stały się dostępne w bardzo niskich cenach, a tym samym opłacalność ich zakupu w ostatnich latach znacznie wzrosła. 
Sortuj według
Pokaż na stronie
Kod: SU04
Miejscowość: Calpe
Powierzchnia: 332 m²
Sypialnie: 6
Łazienki: 6
Typ nieruchomości: Wille/domy
Odległość od morza: 3000 m
Cena:
2 200 000 EUR
Kod: SU03
Miejscowość: Calpe
Powierzchnia: 90 m²
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty
Odległość od morza: 50 m
Cena:
690 000 EUR
Kod: SU02
Miejscowość: Calpe
Powierzchnia: 85 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty
Odległość od morza: 50 m
Cena:
330 000 EUR
Kod: SU01
Miejscowość: Calpe
Powierzchnia: 42 m²
Sypialnie: 1
Łazienki: 1
Typ nieruchomości: Apartamenty
Odległość od morza: 50 m
Cena:
255 000 EUR
Kod: IMM13
Miejscowość: Finestrat
Powierzchnia: 225 m²
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Typ nieruchomości: Wille/domy
Odległość od morza: 3000 m
Cena:
399 900 EUR
Kod: IMM12
Miejscowość: Finestrat
Powierzchnia: 132 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty, Bungalowy
Odległość od morza: 3000 m
Cena:
179 900 EUR
Kod: IMM11
Miejscowość: Finestrat
Powierzchnia: 210 m²
Sypialnie: 3
Łazienki: 4
Typ nieruchomości: Wille/domy
Odległość od morza: 3000 m
Cena:
389 900 EUR
Kod: JS1048
Miejscowość: El Campello
Powierzchnia: 563 m²
Sypialnie: 4
Łazienki: 3
Typ nieruchomości: Wille/domy
Odległość od morza: 500 m
Cena:
1 190 000 EUR
Kod: 01237
Miejscowość: Alicante
Powierzchnia: 90 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty
Odległość od morza: 600 m
Cena:
205 000 EUR
Kod: MAIS04
Miejscowość: El Campello
Powierzchnia: 102 m²
Sypialnie: 2
Łazienki: 2
Typ nieruchomości: Apartamenty
Odległość od morza: 300 m
Cena:
275 000 EUR
Strona 9 z 13
Pokaż na stronie

Domy, apartamenty i mieszkania w Alicante - doskonała inwestycja finansowa oraz emocjonalna


W ciągłej sprzedaży posiadamy najlepsze nieruchomości, w tym wspaniale wyposażone wille, a także propozycje mieszkań w korzystnych cenach, które nie przekraczają 60 000 Euro. Inwestycja  w tego rodzaju ekskluzywne nieruchomości w Alicante to gwarancja, że kiedy zmienimy decyzję co do miejsca stałego pobytu, a nasz lokal trafi na rynek wtórny, nie będziemy mieli problemów z uzyskaniem wysokiej ceny. Równie ważny, z punktu widzenia inwestora jest fakt, że luksusowe nieruchomości w Hiszpanii kupowane pod wynajem i z przeznaczeniem na pobyt podczas urlopu własnego inwestora, zawsze znajdują najemców, zarabiając na siebie przez cały rok. 


Emocjonalna wartość luksusowej nieruchomości w pasie nadmorskim w Hiszpanii często jest dla inwestorów nie do przecenienia. Metaforyczne stwierdzenie, że czyjeś serce zostało w Alicante oznacza przecież, że w tym właśnie mieście człowiek czuje się na swoim miejscu - jest spełniony i szczęśliwy. Dzielnica Santa Cruz to najbardziej charakterystyczna część miasta. Uwagę zwracają oryginalnie zdobione, kolorowe domy wśród których nigdy nie znajdziemy dwóch takich samych. Kto raz tu zawitał i zachwycił się kolorową zabudową, rozlicznymi schodami oraz ukształtowaniem terenu, ten na pewno będzie chciał wrócić. Z uwagi na wielkie zainteresowanie turystów oraz inwestorów z całego świata, władze Alicante bardzo dbają o to, żeby kolejne dzielnice i ulice miały wyrazisty charakter i niepowtarzalny klimat - jak wspomniana Santa Cruz czy Calle de las Setas zwana Ulicą Grzybów bądź Ulicą z Grzybami. 

Ekskluzywne nieruchomości i ekskluzywne biuro pośrednictwa 


Funkcjonujemy jako niewielka agencja nieruchomości, ze specyficznym dla małych firm poczuciem rodzinnej, przyjaznej atmosfery i stosunku do Klienta. Obsługujemy Klientów w językach polskim, hiszpańskim, angielskim i francuskim. Polecamy wyłącznie miejsca, które - podobnie jak Alicante - podbiły nasze serca i upewniły nas w przekonaniu, że to to doskonałe tereny inwestycyjne zarówno dla firm jak o dla Klientów indywidualnych. 


Alicante to nie tylko bogata historia, sięgająca czasów przed naszą erą, ale także bogata teraźniejszość - włodarze miasta doskonale wytyczają kierunki zmian,umiejętnie łącząc tradycję z nowoczesnością. To także rewelacyjne plaże oraz przepiękna promenada Explanada de España -  zdecydowanie jeden z najpopularniejszych bulwarów w Hiszpanii i symbol całego Alicante. Jeśli chcecie przekonać się, że warto zainwestować w luksusowe nieruchomości w Hiszpanii, przybądźcie do Alicante w dniach 20-24 czerwca. Odbywa się tu wtedy, podobnie jak w innych miastach, święto ku czci ognia - Hogueras de Alicante (Ogniska św. Jana). Teraz już na sto procent będziecie mieć pewność, że Alicante to źródło światła. Miejsce, w którym aż chciałoby się zamieszkać na dłużej.